Vestergade 75 A, 9700 Brønderslev
Fakta om boligen
Netto husleje
5.642,00 kr.
Aconto vand/varme
853,00 kr.
Samlet husleje
6.495,00 kr.
Indskud/depositum
47.550,00 kr.
Værelser
2
Areal
61 m2
Husdyr:
Søg boligen her
Udfyld formularen, og tryk på send knappen. Du vil herefter blive kontaktet af en medarbejder. Eller kontakt os på tlf: 98821234